2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Ropczyce
Dodane 29 maja 2024

Automatyk - Cukrownia Ropczyce

Lokalizacja

Ropczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Südzucker Polska S.A. jest częścią europejskiej Grupy Südzucker, największego producenta cukru w Europie. Nasza marka „Cukier Królewski” od lat cieszy się zaufaniem i popularnością wśród konsumentów.

Südzucker Polska S.A. produkuje cukier w 4 cukrowniach: Cerekiew, Ropczyce, Strzelin i Świdnica.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Automatyka w Cukrowni Ropczyce.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szeroki pakiet benefitów, tj. nielimitowana prywatna opieka medyczna z szerokim zakresem specjalizacji i badań medycznych (także dla członków rodziny), świadczenia z zakresu sportu, kultury, rekreacji

  • Świadczenia socjalne, np. pożyczki na remont, na zakup mieszkania/domu, wczasy pod gruszą, świadczenia i paczki okolicznościowe, deputat cukrowy

  • Nagroda wypłacana po dokonaniu rocznej oceny pracowniczej

  • Profesjonalne szkolenia

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe (średnie bądź zawodowe)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość układów pneumatycznych i hydrauliki siłowej

  • Zdolności manualne, dokładność i precyzja

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Gotowość do pracy zmianowej

Zakres obowiązków:

  • Obsługa elektronicznych i pneumatycznych przetworników

  • Obsługa układów sterowania

  • Obsługa automatycznych układów wykonawczych i aparatury pomiarowej

  • Terminowa realizacja zleceń – usuwanie awarii, przeglądy i konserwacje

  • Wykonywanie czynności diagnostycznych i kontrolnych

Lokalizacja

Ropczyce,

Podkarpackie

Podkarpackie, Ropczyce
ID: 918499393