2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Mazowieckie
  6. Lakiernik, blacharz - Konstancin-Jeziorna
Dodane 17 maja 2024

Auto Forma TESLA zatrudni LAKIERNIKA

Wynagrodzenie

10 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AUTOFORMA Premium Body Shop to certyfikowane, profesjonalne centrum napraw samochodowych zajmujące się kompleksową likwidacją szkód marki TESLA.

Posiadamy także certyfikację Mercedes-Benz i doświadczoną kadrę do obsługi szkód komunikacyjnych dla Towarzystw ubezpieczeniowych i flot samochodowych.

Posiadamy liczne kontrakty na obsługę zleceń i pojazdów wielomarkowych.

Nasz serwis to ponad 2500 m2 powierzchni.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Przygotowanie elementów karoserii do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków
  • Lakierowanie elementów suszenie, utrwalanie powłoki lakierniczej.
  • Kontrola jakości lakierowanych elementów.
  • Nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego sprzętu (urządzenia i narzędzia).
  • Przestrzeganie przyjętych standardów jakości i obsługi Klientów

NASZ WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku blacharz, lakiernik.
  • Bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu technologii lakierowania i napraw powypadkowych.
  • Umiejętność doboru lakierów samochodowych.
  • Dokładność i sumienność.
  • Dobre umiejętności komunikacji oraz pracy w zespole i z klientem.
  • Czynne prawo jazdy kat.B.
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.
  • Szeroki wachlarz szkoleń oraz dedykowany czas na ich realizację.

Istnieje możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym w wysokim standardzie.

CV prosimy wysłać na adres mailowy, za pośrednictwem portalu olx.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 760295936