2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kartuzy
Dodane 13 maja 2024

Poszukujemy Kierownika Salonu Sprzedaży Orange w Kartuzach

Wynagrodzenie

4 300 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kartuzy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TELE-CAR lider innowacyjności i najdynamiczniejsza sieć sprzedaży Orange w Polsce!

Poszukujemy osób, które wraz z nami będą budować markę. Jako członek rodziny Orange dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Nas masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone. Obecnie szukamy osoby do pracy w salonie Orange w Kartuzach na stanowisku Kierownik Salonu Sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie trzyosobowym zespołem sprzedażowym w salonie

  • Promocja i sprzedaż usług Orange Polska zgodnie z obowiązującą strategią

  • Bezpośredni kontakt z klientem w salonie - pomoc i doradztwo w wyborze usług i produktów

  • Edukowanie Klientów o dostępnych dla nich ofertach, usługach oraz technologiach

  • Udzielanie wsparcia technicznego Klientom w zakresie oferowanego sprzętu

  • Budowanie trwałych relacji z Klientem i tworzenie pozytywnego wizerunku

  • Realizacja celów i zadań sprzedażowych na poziomie salonu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów oraz zarządzaniu małym zespołem sprzedażowym które chcesz dalej rozwijać

  • Ponadprzeciętnie kręci Cię technologia

  • Lubisz pracować z ludźmi i wspólnie z nimi pokonywać kolejne wyzwania

  • Masz w sobie ponadprzeciętną determinację i motywację do pracy

  • Potrafisz słuchać i reagować na potrzeby rozmówców

  • Jesteś osobą ambitną, nastawioną na rozwój

  • Cechujesz się wysokim poziomem samoorganizacji i potrafisz być elastyczny

To oferujemy

  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

  • Programy rozwojowe przez cały okres zatrudnienia - szeroka możliwość rozwoju i poszerzania własnych kompetencji oraz doświadczenia

  • Rekrutacje wewnętrzne - ciekawa ścieżka rozwoju i możliwość awansu

  • Umowa o pracę z stałą podstawą - stałe i stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • Dodatkowo premie uzależnione od realizacji celów i powierzonych zadań w oparciu a przejrzysty i motywujący system premiowy

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych (karta Benefitsystem MultiSport Plus),

  • Konkursy sprzedażowe: karty przedpłacone, bony podarunkowe,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • Programy rabatowe u partnerów

Satysfakcja:

  • kultura feedbacku,

  • wysokie premie finansowe związane z osiąganymi wynikami,

  • atrakcyjne konkursy sprzedażowe

Zespół

Dołączysz do zgranego zespołu specjalistów z dużym doświadczeniem sprzedażowym, otwartym na współpracę i budującym dobre relacje z Klientem którego liderem jest Wiesława. Gwarantujemy wsparcie w zakresie wdrożenia i rozwoju kompetencji sprzedażowych.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na nasz adres e-mail lub poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ z dopiskiem KARTUZY

Lokalizacja

Kartuzy,

Pomorskie

Pomorskie, Kartuzy
ID: 902155766