2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Mirosławiec
ATF POLSKA SP Z O.O
Dodane Dzisiaj o 07:39

ATF zatrudni Team Leadera

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mirosławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

ATF POLSKA Sp. z o.o w związku z rozwojem firmy zatrudni na stanowisku:

TEAM LEADER

 MIEJSCE PRACY: Mirosławiec, Chojnica 2, 78-650 Mirosławiec

 KOGO SZUKAMY:

Ambitnego pracownika nie lubiącego nudy na stanowisku, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Osoby z predyspozycjami do zarządzania pracownikami, maszynami i procesami. Kandydat powinien mieć zmysł techniczny, orientować się w sprawach mechanicznych, być dobrym organizatorem. Musi potrafić radzić sobie w stresowej sytuacji, zachować opanowanie i spokój. Kultura osobista i zdolność komunikowania się z innymi to cecha konieczna. Wykształcenie minimum średnie.

Konieczna umiejętność obsługi - World, Excel, Outlook, Prawo jazdy kat.B

TEAM LEADER - to stanowisko dla dobrze zorganizowanej osoby. Dynamika dnia pracy jest tutaj gwarantowana. Na swojej zmianie będziesz mieć około 35 pracowników oraz kilka procesów do obsługi. Zarówno pracownikami jak i procesami trzeba zarządzić dobrze i mądrze co w konsekwencji ma się przełożyć na efektywność i bezpieczeństwo. Przez około 2 tygodnie będziesz się szkolić, poznawać procesy i sposób ich wykonywania. Będziesz pracować ramię w ramię z doświadczonym TEAM LEADEREM aby w końcu poprowadzić zmianę samodzielnie. Przez cały czas będziesz mieć wsparcie kierownictwa i zespołu.

TRYB PRACY:

Zmianowy: 12h/36h – 7 dni w tygodniu. Praca w nocy.

Pracujesz 12h odpoczywasz 36h co oznacza, że pracujesz co drugi dzień lub co drugą noc.

Zmiany dzienne to godz. 06:00 - 18:00 zmiany nocne to godz. 18:00 - 06:00

OD KIEDY? – MAJ 2024r.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa nowej linii sortowni (włączanie/wyłącznie instalacji), sterowanie procesem,

  • wytyczanie zadań operatorom maszyn, pracownikom sortowni,

  • zarządzanie monitoringiem,

  • organizacja pracy zmiany, wyznaczenie zadań i egzekwowanie ich wykonania,

  • dbanie o prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych i technologicznych,

  • kierowanie ruchem pojazdów,

  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP,

  • raportowanie do przełożonego,

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat),

  • perspektywę długofalowej współpracy,

  • praca w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładzie.

  • atrakcyjne wynagrodzenie:

  • 5.5*********00,00 brutto

  • 4 dodatkowe premie w ciągu roku.

  • dodatkowo płatne nadgodziny.

Aplikacje (CV ) w języku polskim wraz z podaniem nazwy stanowiska TEAM LEADER, prosimy przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: praca(a)atfpolska.com                  lub bezpośrednio w Biurze ATF Chojnica 2, 78-650 Mirosławiec.

Więcej informacji o stanowisku pod nr tel: 66*******20

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Spółka nawiąże kontakt z kandydatami odpowiadającymi wymaganiom.

Kandydatki/kandydaci zostaną powiadomione/ni o terminie rozmowy wstępnej telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Nasz firma jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inna cechę prawnie chronioną.

Lokalizacja

Mirosławiec,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mirosławiec
ID: 720866418