2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Mirosławiec
ATF POLSKA SP Z O.O
Dodane 31 maja 2024

ATF zatrudni Operatora Koparki i Ładowarki

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mirosławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

ATF POLSKA Sp. z o.o zatrudni na stanowisku:

OPERATOR KOPARKI PRZEŁADUNKOWEJ I ŁADOWARKI

MIEJSCE PRACY: Mirosławiec, Chojnica 2, 78-650 Mirosławiec

  • nie wysyłamy w delegację

  • codziennie pracujesz w tym samym miejscu

  • codziennie śpisz w swoim łóżku

  • możesz zaplanować czas prywatny

  • nie zapewniamy dojazdów i zakwaterowania

KOGO SZUKAMY:

Osoby z aktualnymi uprawnieniami UDT na koparki i ładowarki klasy I. Posiadającej doświadczenie w obsłudze i konserwacji maszyn ciężkich. Od kandydata wymagamy dbałości o sprzęt, efektywnego wywiązywania się z powierzonych zadań. Praca na koparkach przeładunkowych, ładowarkach kołowych.

TRYB PRACY:

Zmianowy, dzienno-nocny,

OD KIEDY? MAJ 2024r.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa koparki przeładunkowej FUCHS i ładowarki jednonaczyniowej CASE 721 G.

  • załadunek naczep od góry,

  • podgarnianie, rozpychanie, przewożenie towarów

  • bieżące czyszczenie, smarowanie maszyn, wymiana elementów eksploatacyjnych,

  • wykonywanie bieżących zadań,

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat),

  • perspektywę długofalowej współpracy,

  • praca w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładzie.

  • atrakcyjne wynagrodzenie:

  • 5.5*********00,00 brutto

  • 4 dodatkowe premie w ciągu roku.

  • płatne nadgodziny.

Ile zarobisz?

  • minimum 4000,00 zł na rękę

  • 25,00 zł na rękę za nadgodzinę

  • premia na urodziny

  • premia na święta

  • premia frekwencyjna

Aplikacje (CV ) w języku polskim wraz z podaniem nazwy stanowiska OPERATOR KOPARKI i ŁADOWARKI prosimy przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: praca(a)atfpolska.com lub bezpośrednio w Biurze ATF Chojnica 2, 78-650 Mirosławiec.

Więcej informacji o stanowisku pod nr tel. 66*******20

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Spółka nawiąże kontakt z kandydatami odpowiadającymi wymaganiom.

Kandydatki/kandydaci zostaną powiadomione/ni o terminie rozmowy wstępnej telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Nasz firma jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inna cechę prawnie chronioną.

Lokalizacja

Mirosławiec,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mirosławiec
ID: 720864857