2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Górczyn
Dodane 17 maja 2024

Asystentka w Sekretariacie Biura Zarządu

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Obsługa korespondencji, zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów w systemie

  • Zarządzanie kalendarzem sal konferencyjnych w Biurze Zarządu

  • Obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych (witanie gości, przygotowywanie napojów)

  • Dbanie o wygląd Sekretariatu oraz pomieszczeń Biura Zarządu zgodnie z wytycznymi oraz standardami

  • Wspieranie codziennej pracy przełożonych

  • Współpraca z innymi działami oraz spółkami w ramach Grupy

  • Przestrzeganie obowiązujących u Pracodawcy standardów i procedur

  • Realizacja zamówień i zaopatrzenia na potrzeby Biura Zarządu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo wysoka kultura osobista

  • Gotowość do dynamicznej pracy w niewielkim zespole

  • Komunikatywność oraz otwartość

  • Doskonała organizacja pracy w tym dokładność, rzetelność oraz umiejętność priorytetyzowania zadań

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w wymiarze pełnego etatu w godzinach 8-16 (od poniedziałku do piątku)

  • Podstawowa praktyczna znajomość programów Microsoft Office (szczególnie MS Excel) oraz obsługi urządzeń biurowych, łatwość nabywania umiejętności w tych obszarach

  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość wykonywania zadań wymagających jazdy samochodem firmowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Kompleksowe wdrożenie do pracy w firmie oraz na stanowisku

  • Atrakcyjne miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w Poznaniu (ul. Kopanina 34)

  • Bezpłatny parking dla pracowników

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, zniżki na studia)

  • Zniżki w bistro znajdującym się na parterze biurowca

  • Program poleceń pracowników, dzięki któremu można otrzymać dodatkowe wynagrodzenie za rekomendacje osób do pracy w firmie

  • Firmowe spotkania integracyjne

  • Cykliczne akcje oraz okolicznościowe konkursy i wydarzenia dla pracowników

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 918879348