2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Lubelskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Lublin
Dodane 07 maja 2024

Asystentka Stomatologiczna w Centrum Medycznym Pure Clinic

Wynagrodzenie

30,99 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Medyczne Pure Clinic poszukuje doświadczonej i energicznej asystentki stomatologicznej, gotowej do pracy w dynamicznym środowisku. Jeśli jesteś osobą z wysoką kulturą osobistą, elastycznym podejściem do pracy oraz dostępnością w weekendy

Obowiązki:

  • Asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów

  • Przygotowywanie gabinetu oraz sprzętu stomatologicznego do zabiegów

  • Obsługa pacjentów i udzielanie im wsparcia podczas wizyt

  • Dbanie o czystość i porządek w gabinecie stomatologicznym

  • Wykonywanie prostych prac administracyjnych związanych z obsługą pacjentów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako asystentka stomatologiczna będzie dodatkowym atutem,

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność empatycznego podejścia do pacjentów

  • Dyspozycyjność w weekendy

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Pełny etat na podstawie Umowy Zlecenie

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

  • Stawkę godzinową wynoszącą 31 zł brutto

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole medycznym

Jeśli jesteś zainteresowany/-a dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV przez portal OLX. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Aplikacja na stanowisko Asystentki Stomatologicznej".

Czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 626017081