2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Piątkowo
Dodane 13 maja 2024

Asystentka stomatologiczna Poznań

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Piątkowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry.

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko asystentki stomatologicznej. Gabinet znajduje się na Poznańskim  Piątkowie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- czynna asysta przy zabiegach, praca na cztery ręce

- sprawne przygotowanie gabinetu do pracy

- sterylizacja narzędzi

- dbanie o czystość i porządek w gabinecie

- umiejętność nawiązywania relacji z pacjentem

OCZEKIWANIA:

- doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki

- wykształcenie kierunkowe

- bardzo dobra znajomość języka Polskiego w mowie i piśmie

- wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę w podmiocie leczniczym

- wynagrodzenie: 5457,69 zł brutto po okresie próbnym

- pracę w miejscu nastawionym na rozwój

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Odpowiemy na wybrane oferty.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Piątkowo
ID: 913900482