2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Małopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Kraków
  7. Pozostałe w Zdrowie - Krowodrza
Monika
Dodane 28 maja 2024

Asystentka stomatologiczna poszukiwana !!!

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Periodontologiczno - Implantologiczne PERIOPRAKTYK w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko asystentki stomatologicznej.

Oferujemy: - Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin - umowa o prace, pełny etat - Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku - Możliwość ciągłego rozwoju - Pracę w sympatycznym zespole - Pomoc we wdrożeniu w nowe obowiązki

Zakres obowiązków: - Przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki - Przygotowywanie gabinetu do i po pracy z Pacjentem - Przygotowanie i sterylizacja narzędzi - Czynne asystowanie w systemie na 4 ręce - Prowadzenie dokumentacji medycznej - Dbanie o wizerunek gabinetu

Oczekujemy: - Wykształcenia kierunkowego potwierdzonego dyplomem kwalifikacji zawodowych - Wysokiej kultury osobistej, empatii, sumienności, pozytywnego nastawienia - Zaangażowania w wykonywaną pracę - Utrzymywania wysokiego standardu obsługi pacjentów - Dyspozycyjności - Łatwości w nawiązywaniu kontaktów - Umiejętności pracy w zespole - Chęci i łatwości przyswajania wiedzy - Dobrej organizacji pracy - Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem :)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami telefonicznie celem umówienia na indywidualną rozmowę kwalifikacyjną.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 873861742