2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wolsztyn
Dodane 14 maja 2024

Asystentka stomatologiczna- pełen etat

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Gabinet stomatologiczny w Wolsztynie zatrudni do pracy asystentkę stomatologiczną z możliwością przyuczenia do zawodu.

Zakres obowiązków:

-przygotowywanie gabinetu na przyjęcie pacjentów

-asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia, pedodoncja)

-dezynfekcja i sterylizacja narzędzi

Nasze wymagania:

-umiejętność pracy w zespole

-chęci do rozwoju

-dostępność na pełny etat (praca od poniedziałku do piątku+ wybrana sobota)

-mile widziane wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki

-książeczka sanepidowska

W zamian za pracę oferujemy:

-wsparcie wykwalifikowanych asystentek i higienistek

-miłą atmosferę pracy

-umowę zlecenie

-pracę od zaraz

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV przez OLX.

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 918309397