2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódzkie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódź
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Widzew
Dodane 21 maja 2024

Asystentka Stomatologiczna / Higienistka Stomatologiczna

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

1. Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy

2. Asystowanie lekarzowi dentyście podczas zabiegów stomatologicznych

3. Przygotowywanie narzędzi stomatologicznych, dezynfekcja i sterylizacja

4. Dbanie o czystość i porządek w gabinecie stomatologicznym

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - HIGIENISTKA

5. Edukacja pacjentów w zakresie higieny jamy ustnej

6. Wykonywanie zabiegów higienizacyjnych, takich jak usuwanie kamienia nazębnego i piaskowanie

7. Wykonywanie zabiegów fluoryzacji

Nasze wymagania

1. Wykształcenie kierunkowe

2. Kultura osobista i miłe usposobienie

3. Empatyczne podejście do pacjentów

4. Czynna asysta na 4 ręce

5. Znajomości zasad dezynfekcji i sterylizacji

6. Dbanie o czystość gabinetu

7. Zaangażowanie, punktualność i elastyczność

8. Mile widziane doświadczenie w zawodzie

To oferujemy

Członkom naszego zespołu oferujemy - dogodną formę zatrudnienia, przyjazną atmosferę w zgranym i profesjonalnym zespole, pracę przy użyciu nowoczesnego sprzętu i możliwość rozwoju.

O nas

Dentest Clinic to klinika stomatologiczna oferująca kompleksowy zakres usług. Nasza oferta opiera się na kompetencjach i doświadczeniu zespołu. Gwarantujemy przekrojowe podejście do rozwiązania Państwa problemów zdrowotnych.

Dzięki ciągłemu zdobywaniu wiedzy, wykorzystaniu bezpiecznego sprzętu oraz sprawdzonym, ale i nowoczesnym metodom leczenia, możemy prowadzić najwyższej jakości zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, stomatologii estetycznej, protetyki, stomatologii dziecięcej oraz stomatologii zachowawczej. Oferujemy także zabiegi z obszaru medycyny estetycznej.

Dbamy o miłą i przyjazną atmosferę. Do Pacjentów podchodzimy z zaangażowaniem, stawiając ich w centrum zainteresowania. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić komfort podczas wykonywania zabiegów oraz satysfakcję z osiągniętych rezultatów leczenia. Naszym priorytetem jest wyeliminowanie bólu i stresu oraz piękny i zdrowy uśmiech Pacjentów.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 916789833