2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Pszczyna
Dodane 30 maja 2024

Asystentka stomatologiczna / Higienistka – PSZCZYNA

Lokalizacja

Pszczyna

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Medica Space - klinika stomatologiczna zlokalizowana w Pszczynie poszukuje doświadczonej Asystentki stomatologicznej lub Higienistki do pracy na zasadzie umowy zlecenia lub B2B. Oferujemy elastyczne godziny pracy w systemie niepełnego wymiaru, z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb, oraz z możliwością związania się na dłużej. Klinika jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00.

Zakres obowiązków:

Asystowanie lekarzom stomatologom w trakcie zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz chirurgii szczękowej.

Praca na 4 ręce – mile widziane doświadczenie w tej technice.

Okazjonalna obsługa recepcji z wykorzystaniem systemu PRODENTIS.

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe (asystentka stomatologiczna/higienistka).

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

Komunikatywność i dobre umiejętności interpersonalne.

Umiejętność pracy na 4 ręce będzie dodatkowym atutem.

Znajomość obsługi programu PRODENTIS.

Oferujemy:

Pracę w nowoczesnej klinice wyposażonej w wysokiej klasy sprzęt.

Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Elastyczne godziny pracy.

Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu specjalistów.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y podjęciem wyzwania w naszym zespole, prosimy o przesłanie swojego CV poprzez formularz kontaktowy OLX. Zapewniamy pełną dyskrecję. Oczekujemy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 918661514