2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Wilanów
Dodane 13 kwietnia 2024

Asystentka stomatologiczna

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Klinika stomatologiczna w Warszawie "Dentical Center" poszukuje osoby na stanowisko Asystentki stomatologicznej od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym gabinecie

  • pracę w młodym zespolę

  • umowę zlecenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Od kandydata oczekujemy:

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • wykształcenia kierunkowego

  • dyspozycyjność

  • dobra organizacja pracy własnej

  • doświadczenie zawodowe w Polsce mile widziane

  • znajomość prowadzenia dokumentacji medycznej

  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Obowiązki: asystowanie przy zabiegach, przygotowanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza, znajomość pracy ze sprzętem, dbałość o sprzęt oraz zachowanie czystości miejsca pracy, prowadzenie dokumentacji medycznej, znajomość zasad dezynfekcji i sterylizacji.

Prosimy o przeslanie CV wraz ze zdjęciem na maila lub przez formularz OLX

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie celem umówienia spotkania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 911449456