2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Bielsko-Biała
Dodane 14 maja 2024

Asystentka stomatologiczna

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stomatologia Adamiec zatrudni asystę stomatologiczną. Praca w charakterze asystentki i rejestratorki. Wymagane wykształcenie kierunkowe.

Praca w godzinach wtorek i czwartek 14.00-19.00, piątek 8:00-16:00, około 70 godzin miesięcznie.

Obowiązki: praca na 4 ręce; asystowanie przy zabiegach; przygotowywanie pacjenta, gabinetu i materiałów do zabiegu; sterylizacja narzędzi; przygotowywanie gabinetu i recepcji przed rozpoczęciem pracy jak i po jej skończeniu, rejestracja i obsługa administracyjna pacjentów.

Oferuję: stabilne i pewne warunki pracy, miłą atmosferę, możliwość zdobycia większego doświadczenia w pracy, dobrą organizację pracy.

Proszę o przesłanie CV z zdjęciem poprzez e-mail lub formularz Olx.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 897762239