2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Toruń
Dodane 23 maja 2024

Asystentka Księgowej - Studentka

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Podatkowa TAXTOR o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku usług podatkowo-księgowych ( działamy już od 25 lat - więcej o nas na www.taxtor.pl ) zatrudni obecnie osobę na stanowisko :

Asystentka Księgowej - studentka

Zadania:

- prowadzenie PKPiR kilku podmiotów gospodarczych

- sporządzanie deklaracji i JPK

- obsługa sekretariatu i inne czynności administracyjne

- bezpośredni kontakt z Klientami Kancelarii

Wymagania:

-studentka studiów dziennych lub zaocznych

- praktyczne doświadczenia w pracy w księgowości min. 6 miesięcy ( warunek niezbędny ) przy braku tego warunku w pierwszej kolejności zapraszamy na 3-miesieczne płatne staże i praktyki

-dyspozycyjność co najmniej 18 godzin tygodniowo

- dobrej znajomości przepisów księgowych oraz podatkowych,

- dobra znajomość obsługi komputera – najlepiej programy Insert GT ( Rachmistrz i Gratyfikant ) oraz MS Office )

- komunikatywność i dokładność

- dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

- odpowiedzialność i umiejętność analitycznego myślenia

- mile widziana absolwentka technikum ekonomicznego

Oferujemy :

- stałą umowę zlecenie na dłuższy okres, również w roku akademickim

-godziny pracy dostosowane do zajęć na uczelni

- wsparcie merytoryczne Doradcy Podatkowego i Głównego Księgowego

-możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych oraz pracy z profesjonalistami z dziedziny księgowości i podatków

- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w zakresie księgowo-podatkowym

- pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Aplikację można również na adres mailowy : kancelaria"znak małpa"taxtor.pl

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

„Jednocześnie informujemy, iż Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Doradztwa Podatkowego TAXTOR - Piotr Kowalczyk z siedzibą w Toruniu , (adres: 87-100 Toruń, ul. Szosa Chełmińska 158/2). Twoje dane osobowe przetwarzamy, w procesie rekrutacji, na podstawie powyżej wyrażonej zgody. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłużej niż 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Przysługuje Ci również prawo dostępu do twoich danych, do ich sprostowania, prawo do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do realizacji celów w jakim są przetwarzane”.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 919026710