2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Wawer
Dodane 17 maja 2024

Asystentka Kancelarii Prawnej Warszawa Wawer

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako Kancelaria Ekonomiczno-Prawna od kilku lat zajmujemy się przygotowaniem i wdrożeniem programów restrukturyzacyjnych w odniesieniu do zadłużonych przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Zespół stanowią prawnicy i osoby młode z pasją, otwarte na nowe wyzwania i zaangażowane.

Zadania na stanowisku:

  • wsparcie administracyjne pracowników kancelarii

  • obsługa i kontakt z klientami kancelarii;

  • sporządzanie dokumentów na podstawie wzorów;

  • utrzymywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z klientami;

  • dbałość o pozytywny wizerunek kancelarii.

Oczekiwania na stanowisku:

  • wykształcenie co najmniej średnie;

  • status studenta prawa będzie dodatkowym atutem;

  • komunikatywność;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • samodzielność i zaangażowanie;

  • terminowość i systematyczność;

  • prawo jazdy kat. B z min. 2-letnim doświadczeniem.

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • jesteśmy stabilną firmą z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku;

  • interesuje nas nie tylko dynamiczny rozwój, ale również miła atmosfera pracy;

  • zapewniamy progresywne wynagrodzenie w miarę nabierania doświadczenia;

  • oferujemy umowę o pracę z czytelnym systemem premiowym.

To stanowisko może być dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz się rozwijać;

  • lubisz ludzi. Nie boisz się kontaktu z klientami oraz jesteś otwarty/a na ich potrzeby;

  • podchodzisz entuzjastycznie do pracy i chcesz mieć satysfakcję z osiąganych celów;

  • masz wykształcenie średnie, a może jesteś studentem uczelni wyższej;

  • posiadasz nawet niewielkie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • mieszkasz w Otwocku, Wawrze, Pradze Południe - miejsce pracy Warszawa Wawer

 Prosimy o uwzględnienie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Ekonomiczno-Prawną z siedzibą w Warszawie, ul. Rafałowska 2A, moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE na potrzeby bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych w okresie 0,5 roku od dnia zakończenia rekrutacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 779910221