2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Żoliborz
Dodane 20 maja 2024

Asystentka Działu Marketingu i Sprzedaży

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

OPIS

Firma Todis Consulting to niezależna, kameralna polska firma konsultingowa dostarczająca kompleksowe rozwiązania informatyczne.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Asystentki Działu Sprzedaży i Marketingu.

Kogo szukamy?

  • Kogoś, kto będzie wspierał nas w rozwoju sprzedaży naszych usług oraz drobnych pracach marketingowych.

  • Kogoś, kto posiada wysokie umiejętności komunikacyjne, sprzedażowe, o wysokiej kulturze osobistej

  • Kogoś, kto zna, lubi i w miarę dobrze obraca się w świecie Social Mediów.

  • Kogoś, kto jest odpowiedzialny, dokładny i skrupulatny

  • Kogoś, kto jest samodzielny, dynamiczny w działaniu i zaangażowany o analitycznym umyśle

  • Najchętniej studentka z Warszawy, możliwe zatrudnienie bez doświadczenia

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów drogą telefoniczną, mailową, poprzez Social Media

  • Umawianie spotkań dla Managerów

  • Przedstawianie oferty naszej firmy

  • Nawiązywanie nowych, trwałych relacji z klientami biznesowymi

  • Pomoc marketingowa: drobne tłumaczenia, tworzenie baz klientów

Co od nas?

  • Praca na pół etatu.

  • Możliwy elastyczny, hybrydowy tryb pracy (praca w Warszawie)

  • Rodzinna atmosfera.

  • Umowa zlecenie

  • Praca w firmie, która nie jest korporacją

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Todis Consulting Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01- 529), ul. Kaniowska 100. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługujące prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Chęć skorzystania z przysługujących praw można zgłaszać na adres siedziby Todis Consulting - ul. Kaniowska 100, 01-529 Warszawa Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www.todis.pl/kariera lub klikając w link: REKRUTACJE Wysłanie dokumentów aplikacyjne jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych w celach bieżącej rekrutacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 917975431