2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 17 maja 2024

Asystent/ka ds. personalnych

Wynagrodzenie

28,50 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

RODZAJ UMOWY                                     LOKALIZACJA

Umowa zlecenie                                           Wrocław

TRYB PRACY

Stacjonarny/Hybrydowy

Do naszego Działu Kadr obsługującego naszą Spółkę szukamy Asystentki ds. personalnych.

Jesteśmy Spółką notowaną na GPW, jednym z liderów branży fintech i jednym z największych biur rachunkowych w Polsce, cieszącym się ugruntowaną pozycją na rynku.

Obowiązki:

•       wspomaganie zespołu w pracy operacyjnej w obszarze kadr i płac

•       pomoc w prowadzeniem spraw socjalnych pracowników

•       prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów i innych nieobecności

•       archiwizacja, porządkowanie dokumentów kadrowych

Wymagania:

•       dobra znajomość programów z zakresu pakietu MS Office (w szczególności Excel)

•       dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zadania,

•       wysokie umiejętności interpersonalne.

Mile widziane:

•       doświadczenie w pracy z programami: Symfonia R2 Płatnik,

Oferujemy:

•      długofalową, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW,

•      elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 7, a 9 rano),

•   po wdrożeniu w wykonywane obowiązki możliwość pracy hybrydowej,

•      możliwość rozwijania swoich umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem,

•      przyjazną kulturę pracy opartą na wzajemnym szacunku

•   możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. personalnych lub Młodszego Specjalisty ds. kadr i płac,

•       benefity pozapłacowe: karta Multisport, prywatna opieka medyczna -współfinansowane przez pracodawcę,

•       możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

•       bezpłatny parking, dostęp do rowerowni oraz rowerów firmowych,

•       wspólne wyjścia integracyjne,

•       przyjazną, niekorporacyjną atmosferę,

•       kawę, herbatę, wodę etc – pod dostatkiem.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 918948328