2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Michałów-Grabina
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystentka ds. biurowych

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Michałów-Grabina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

STT System Industry Sp. z o.o. w związku z zamiarem rozszerzenia działalności poszukuje osoby na stanowisko Asystentki ds. biurowych.

Zakres obowiązków: wystawianie faktur i ofert, realizacja zamówień, obsługa mailowa kontrahentów, nadzór nad dokumentacją, obsługa paczek wychodzących i przychodzących, wykonywanie innych prac typowo biurowych.

Wymagamy:

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• wykształcenie wyższe

• znajomość pakietu MS Office

• umiejętność obsługi sprzętów biurowych,

• dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

Mile widziana znajomość programu Subiekt GT

Miejsce pracy: Michałów-Grabina

Praca od poniedziałku do piątku

Ze swojej strony oferujemy możliwość rozwoju oraz pracę w dobrej atmosferze.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do kontaktu i przesłania CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Dane osobowe będą przetwarzane przez STT System Industry Sp. z o.o., ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000745931, NIP 1251680174, REGON 381089447 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, przez okres prowadzonej rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udziału w rekrutacji. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo: dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodne z prawem przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli przetwarzanie danych opiera się na zgodzie.

Lokalizacja

Michałów-Grabina,

Mazowieckie

Mazowieckie, Michałów-Grabina
ID: 897854165