2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 10 maja 2024

Asystentka biurowa - branża OZE Fotowoltaika

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień zgodnie z umową zawartą z klientem

  • Sprawdzenie poprawności audytów wykonanych przez przedstawicieli handlowych

  • Bieżący kontakt telefoniczny z klientami w celu wyznaczenia terminu montażu

  • Współpraca z ekipami monterskimi - wyznaczenie terminu montażu

  • Weryfikacja po montażowa ekip monterskich na podstawie zdjęć oraz dostarczonych dokumentów

Nasze wymagania

  • Otwartość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Chęć do nauki, komunikatywność i samodzielność

  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Status ucznia/ studenta

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia, umowa zlecenie, umowa o pracę

  • Szkolenia, techniczne, produktowe

  • Pracę w młodym i wszechstronnym zespole

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Praca poniedziałek - piątek - 7:30 - 15:30

Zapraszamy do naszego zespołu. CV prosimy przesyłać drogą mailową - biuro[a]welsunenergy.pl

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 907940777