2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursus
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystentka biura/sekretarka

Wynagrodzenie

3 000 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma handlowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku zatrudni asystentkę biura/sekretarkę.

Zakres obowiązków:

 Przygotowanie raportów i innych dokumentów związanych z działalnością firmy

 Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów firmowych

 Aktualizacja bazy danych klientów

 Wspomaganie pracy handlowców w realizacji bieżących zadań

 Kontakt z firmami i instytucjami zewnętrznymi oraz załatwianie bieżących spraw urzędowych

 Umawianie i organizacja spotkań z klientami

 Dbanie o czystość i porządek w biurze

Oczekiwania:

 Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu biura/sekretariatu

 Wykształcenie minimum średnie

 Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

 Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana znajomość innych języków)

 Skrupulatność i wysokie zaangażowanie

Oferujemy:

 Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

 Dużą samodzielność w działaniu

 Praca w ambitnym kreatywnym zespole.

Proszę o przesłanie CV za pośrednictwem platformy OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 915264642