2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Szczecin
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 10 maja 2024

Asystentka/ Asystent Księgowego

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam,

do biura rachunkowego poszukuję pomocy księgowej.

Wymagania:

  • dobra i samodzielnej organizacji pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości

  • student studiów zaocznych lub dziennych - specjalizacja rachunkowość

  • znajomość MS-Office

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych

Oferuję:

  • Umowa zlecenia

  • możliwość rozwoju praktycznego i teoretycznego

  • wsparcie doświadczonego zespołu

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń WYŁACZNIE za pomocą serwisu OLX lub mailowo.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zastrzegam sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 917480311