2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Rekruter Werbeo
Dodane 28 maja 2024

Asystent wsparcia Działu Prawnego- praca zdalna

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalna

Nasz partner to znana sieć sklepów, działająca w wielu krajach Europy, która specjalizuje się w sprzedaży odzieży oraz artykułów do domu, która promuje różnorodności w miejscu pracy wspierając aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenie, stając się częścią międzynarodowego sukcesu, zapraszamy do aplikowania.

Dział prawny poszukuje absolwenta prawa, który wesprze zespół w działaniach skupiających się na tym, aby działalność firmy była zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie draftów dokumentów w szczególności pism procesowych, odpowiedzi na zapytania organów administracji, projektów umów cywilnoprawnych, itp.

  • opracowywanie i archiwizacja dokumentów

  • przygotowywanie draftów opinii i analiz prawnych

  • wsparcie zespołu w codziennej pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • znajomość j.angielskiego na poziomie co najmniej B1

  • orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u cenionego pracodawcy

  • pracę 100 % w formie zdalnej

  • sprzęt firmowy niezbędny do wykonywania pracy zdalnej

  • pakiet atrakcyjnych benefitów: pakiet medyczny, dofinansowanie do karty Multisport, vouchery rabatowe na zakupy online, zniżka pracownicza na produkty firmowe

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych przy wsparciu doświadczonego zespołu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918182460