2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Rekrutacja WERBEO
Dodane 28 maja 2024

Asystent wsparcia administracji ds. celnych - praca zdalna

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalna

Dla naszego partnera z branży odzieżowej i artykułów do domu, który od lat konsekwentnie dąży do promowania zrównoważonego rozwoju oraz angażuje się w aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnościami poprzez tworzenie dla nich nowych możliwości zatrudnienia, poszukujemy kandydata na stanowisko Asystent wsparcia administracji ds. celnych.

Aby dostawy były realizowane szybko i sprawnie, nasz zespół realizuje zadania związane z aktualizacją i kontrolą poprawności dokumentacji transportowej i zakupowej, a także raportowaniem bieżących działań.

Zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji mailowej

  • kontakt z dostawcami w celu wyjaśnienia ewentualnych niezgodności w dokumentacji

  • aktualizacja danych i raportów w programie Ms Excel

  • umieszczanie dokumentów na dysku wspólnym w odpowiednich folderach

  • przygotowywanie zestawień w oparciu o dostarczone dokumenty

Wymagania

  • znajomość Ms Excel na poziomie średniozaawansowanym

  • znajomość j. angielski umożliwiająca swobodną komunikację z dostawcami

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • dokładność i terminowość w realizacji zadań

  • orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane

  • Znajomość j. hiszpańskiego

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w formie zdalnej w międzynarodowym środowisku

  • sprzęt niezbędny do wykonywania pracy

  • atrakcyjne benefity (pakiet medyczny, dofinansowanie do karty Multisport, vouchery rabatowe na produkty firmowe)

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych przy wsparciu doświadczonego zespołu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918181468