2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Asystent w Kancelarii Prawnej

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kancelaria MWDK/Waś, Krajewski & Wspólnicy

Poszukujemy nowej osoby do zadań administracyjno-biurowych.

Poszukujemy osoby skrupulatnej, rzetelnej i zaangażowanej, która chętnie zajmie się pracami administracyjnymi ale jest również otwarta na nowe doświadczenie jakie codziennie przynosi ze sobą praca w Kancelarii Prawnej.

Twoje obowiązki to:

  • Wsparcie administracyjne: obsługa poczty przychodzącej oraz wychodzącej;

  • Obsługa kalendarza elektronicznego, spotkań i telekonferencji biznesowych;

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;

  • Ewidencjonowanie czynności w sprawach sądowych, tworzenie zestawień informacyjnych dla klientów;

  • Kontakt z sądami, komornikami i organami administracji publicznej;

  • Dbanie o zaopatrzenie Kancelarii w materiały biurowe, spożywcze;

  • Edycja i formatowanie dokumentów;

  • Pomoc w sporządzaniu prostych pism procesowych;

  • Dbanie o profesjonalny i przyjazny klientom wizerunek Kancelarii;

  • i inne.

Wymagania pracodawcy:

  • DOŚWIADCZENIE W PRACY W KANCELARII PRAWNEJ - obowiązkowo!

  • Status studenta;

  • Dyspozycyjność - PRACA NA PEŁEN ETAT!!!

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Word - umiejętność sprawnego formatowania długich tekstów oraz Power Point);

  • Zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Dokładność, samodzielność i inicjatywa w pracy oraz szybkie realizowanie zadań;

  • Elastyczność i dyspozycyjność.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pracę w samym centrum Warszawy;

  • Praca w dynamicznie rozwijającym się środowisku;

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach;

  • Komfortowe warunki pracy.

Mamy nadzieję na podjęcie długotrwałej współpracy, która przyniesie obopólne korzyści!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 799479560