2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Józefów
  7. Marketing - Kolonia Błota
Dodane 16 maja 2024

Asystent w Dziale Marketingu EC - idealne dla studentów!

Lokalizacja

Józefów, Kolonia Błota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Asystent w Dziale Marketingu - idealne dla studentów!

Firma PZM WIMET JÓZEFÓW

Zapraszamy do naszego zespołu. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem z siedzibą w Józefowie k/Otwocka. Szukamy energicznych, ambitnych studentów, którzy chcą zdobyć cenne doświadczenie w dziedzinie marketingu cyfrowego, e commerce, promocji firmy w sprzedaży internetowej. Ta pozycja jest idealna dla osób chcących połączyć naukę z praktycznym zdobywaniem wiedzy i umiejętności w prężnie rozwijającej się firmie.

Typ zatrudnienia: Na start oferujemy umowę zlecenie z możliwością przejścia na pełen etat i umowę o pracę w przyszłości

Główne zadania:

• Wsparcie w wprowadzaniu nowych produktów na platformy sprzedażowe spółki,

• Pomoc w aktualizacji produktów na platformach sprzedaży, sporządzaniu grafik promocyjnych, postów, tekstów marketingowych, contentu na stronach internetowych spółki ,

• Wsparcie w monitorowaniu działań konkurencji,

• Udział w tworzeniu treści i zarządzaniu blogiem firmowym,

• Pomoc w prowadzeniu i koordynacji działań w Social Media,

• Wspieranie utrzymywania pozytywnych relacji ze stałymi klientami,

• Możliwość udziału w wyjazdach do kontrahentów i urzędów,

• Aktywne wsparcie w rozwoju aktualnych gałęzi sprzedaży.

Wymagania:

• Otwartość na naukę i zdobywanie nowych umiejętności w zakresie marketingu,

• Chęć do pracy, nowych wyzwań i rozwoju osobistego,

• Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,

• Status studenta lub osoby uczącej się.

Oferujemy:

• Elastyczne podejście do ustalenia godzin pracy (standardowo praca w godzinach 8 - 16 od poniedziałku do piątku),

• Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się środowisku,

• Pracę w przyjaznym zespole, który wspiera rozwój osobisty i zawodowy,

• Ścieżkę rozwoju i możliwość przejścia na pełen etat po okresie próbnym.

Jeśli jesteś studentem chcącym zdobyć cenne doświadczenie w marketingu i rozwijać swoje umiejętności w praktycznym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie! Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę w marketingu z solidnym fundamentem.

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Kolonia Błota
ID: 902932536