2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Ursynów
Milena Ilczuk
Dodane 10 maja 2024

Asystent/-tka Biura

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Posiadasz doświadczenie na stanowisku asystenckim/ recepcyjnym? W pracy lubisz kontakt z ludźmi i różnorodność zadań? Zależy Ci na rozwoju i stabilnym zatrudnieniu w międzynarodowej organizacji z branży farmaceutycznej?  Prześlij do nas swoje cv.

Miejsce Pracy: Warszawa Ursynów

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca stacjonarna w godz. 9-17.00,
  • wynagrodzenie 5500 - 6000 PLN brutto,
  • prywatnę opiekę medyczną, kursy językowe oraz ubezpieczenie na życie,
  • stabilną pracę w dobrej atmosferze z ciekawymi ludźmi i ambitnym zespołem,
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji.

zadania

  • obsługa interesantów, dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w biurze,
  • obsługa mediów społecznościowych oraz strony internetowej firmy,
  • organizacja podróży służbowych,
  • organizacja i koordynacja przebiegu spotkań,
  • wykonywanie zadań powierzonych przez dyrekcję firmy,
  • utrzymanie czystości i dbałości o przestrzeń biurową, dbanie o zaopatrzenie w artykuły biurowe i spożywcze),
  • współpraca z dostawcami firmy m.in. firma sprzątająca, kurier, poczta.

oczekujemy

  • pierwsze doświadczenia w pracy na stanowisku recepcyjnym,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2 (codzienny kontakt w tym języku),
  • płynna znajomość języka polskiego,
  • znajomość social mediów,
  • wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do realizacji zadań.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 914606354