2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Gliwice
  6. Budowa / remonty - Szobiszowice
Dodane 07 maja 2024

asystent techniczny - dział sprzedaży

Wynagrodzenie

3 600 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Szobiszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do rozwijającego się Działu Sprzedaży i Ofertowania. Dział zajmuje się sprzedażą wyrobów technicznych dla branży budowlanej (budownictwo infrastrukturalne) i pokrewnych. Podstawą pracy są zapytania klientów oraz analiza dokumentacji dla doboru optymalnych i alternatywnych rozwiązań.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert handlowych, obsługa mailowych i telefonicznych zapytań ofertowych

  • Twórcza analiza otrzymywanych zapytań i dokumentacji

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami (praca z systemem CRM)

  • Współpraca z działem technicznym

  • Obsługa postępowań przetargowych (przygotowywanie i składanie ofert

  • Okazjonalne realizowanie zakupów dla innych działów (wyszukiwanie ofert, negocjowanie warunków zakupu) i współpraca z dostawcami

Opcjonalnie:

  • Sezonowa obsługa sprzedaży internetowej (sklep internetowy na bazie shopGold, konto Allegro itp)

Praca stacjonarna w siedzibie firmy w centrum Gliwic, w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

Czego oczekujemy?

• umiejętności negocjowania

• zaangażowania w powierzone obowiązki, docelowo samodzielności

• komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

• podstawowej wiedzy technicznej (przeliczanie jednostek miar, czytanie rysunku technicznego itp.)

• znajomości MS Word i Excel

• rzetelności, dokładności, kreatywności

• umiejętności dobrej organizacji czasu pracy, analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

Dodatkową zaletą będzie:

  • doświadczenie zawodowe w firmach o podobnym profilu działalności (materiały dla budownictwa)

  • znajomość obsługi sprzedaży internetowej

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość procedur przetargowych (PZP)

W przypadku braku dużego doświadczenia zapewniamy przyuczenie.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,

  • przyjazną atmosferę pracy, dobre warunki socjalne i niekorporacyjny charakter firmy,

  • wdrożenie i pełną pomoc przyjaznej, młodej ale bardzo doświadczonej kadry,

  • pracę w polskiej firmie o ponad 30 letniej historii i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • współpracę z największymi firmami budowlanymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Celem przetwarzania Danych Osobowych jest wyłącznie procedura rekrutacyjna i po jej zakończeniu zostaną niezwłocznie usunięte.

Dane Osobowe będą przetwarzane w oparciu o przesłanki wskazane w art. 6 ust. 1 lit a i lit. c Rozporządzenia UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako „RODO”), w ramach procesu rekrutacyjnego, tj. art. 22 1 § 1 i 4 Kodeksu pracy oraz zgoda na przetwarzanie danych.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Szobiszowice
ID: 916758513