2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 07 maja 2024

Asystent Sprzedaży Product Genius BMW Sikora - Opole

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Przeprowadzanie analizy potrzeb klientów podczas prezentacji samochodu;

·        Organizacja i przeprowadzanie jazd testowych;

·        Udział w wydarzeniach branżowych, targach, eventach oraz innych wydarzeniach realizowanych przez Dział Marketingu, poprzez pełnienie roli eksperta BMW.

·        Nawiązywanie angażujących relacji z Klientami;

·        Raportowanie w systemie CRM realizowanych aktywności handlowych oraz kontaktów z Klientami;

Nasze wymagania

·        Wykształcenie średnie (preferowane wyższe),

·        Prawa jazdy kat. B oraz wysokiej kultury jazdy;

·        Zainteresowania branżą motoryzacyjną;

·        Pasji do marki BMW;

·        Doskonale rozwiniętych zdolności interpersonalnych;

·        Umiejętności do prezentowania produktu i nienagannej dykcji;

·        Gotowości do szybkiego uczenia się;

·        Umiejętności pracy pod presją czasu, ukierunkowanego na osiąganie satysfakcji klienta;

·        Dyspozycyjności do pracy w ok. 2 soboty w miesiącu.

To oferujemy

·        Umowę o pracę;

·        Stabilne warunki zatrudnienia;

·        Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników;

·        Rozbudowaną ścieżkę profesjonalnych szkoleń, zakończonych prestiżowym certyfikatem Product Genius BMW;

·        Możliwość spełnienia ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie;

·        Ubezpieczenie grupowe PZU

·        Pakiet Sportowy Medicover Sport

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 902328579