2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Praga-Północ
Dodane 09 maja 2024

Asystent Sprzedaży (praca dla studenta)

Wynagrodzenie

4 242 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

C4i oznacza Consultants for Industry, a nasze motto to "znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu audio-wideo". Zajmujemy się techniką audio wideo,dostarczaniem rozwiązań Digital Signage, odtwarzaczy multimedialnych, mini PC, rozdzielaczy, przełączników, matryc, skalerów, okablowania. Specjalizujemy się w dystrybucji urządzeń zapewniających dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki, ale przede wszystkim dostarczamy urządzenia na profesjonalny rynek instalacyjny.Reprezentujemy wielu znaczących producentów sprzętu AV jak Barix, Brightsign , SCP , Zidoo Kramer Electronics, VDWall, Feelworld, Cuanbo, HDCVT, Dune, Revo, FXN,, SFX, LAN i innych. W związku z rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy energicznej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Asystent Sprzedaży

Obowiązki:

  • Realizacja zamówień klientów

  • Wsparcie działu sprzedaży w obsłudze klientów

  • Przygotowanie dokumentów spedycyjnych, listów przewozowych i protokołów odbioru

  • Przygotowanie i pakowanie i wysyłka zamówionych przez klientów towarów

  • Obsługa ewidencji zwrotów, recyclingu, wypożyczeń, sprzedaży

  • Potwierdzanie wysyłek i zamówień od klientów

  • Przygotowywanie i nadawanie przesyłek kurierskich

  • Kontrola i aktualizacja stanów magazynowych

  • Zarządzanie aukcjami allegro oraz na naszej stronie internetowej

  • Przyjmowanie dostaw , układanie sprzętu w magazynie

Wymagania:

  • Chęć nauki i doskonalenia umiejętności

  • Status studenta / ucznia

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem

  • Doświadczenie mile widziane ( nie jest warunkiem koniecznym)

  • Znajomość branży elektronicznej mile widziana (nie jest to warunek konieczny)

  • Skrupulatność, bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Dyspozycyjność

  • Bardzo dobra znajomość komputera, internetu i pakietu Office

  • Wysoka kultura osobista

  • Samodzielność i zaradność

  • Osoba niepaląca i nieuczestnicząca w znanym eksperymencie medycznym

Oferujemy:

  • Możliwość awansu i stałą pracę jako samodzielny Konsultant Klienta

  • Możliwość wyboru dalszej drogi zawodowej w firmie w tym marketing elektroniczny, obsługa SEO/SEM , inżyniering, logistyka wsparcie techniczno logistyczne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę

  • Stopniowy wzrost kompetencji i odpowiedzialności

  • Rozwój zawodowy, kontakt z najnowszą techniką

  • Stabilna praca w stałych godzinach poniedziałek -piątek

Jeśli jesteś dokładny i obowiązkowy szukasz możliwości rozwoju zawodowego w najszybciej rozwijającej się branży oraz ciekawej pracy zapraszamy!

Zapewniamy trudną, ale dającą dużo zadowolenia z jej wykonania pracę a przede wszystkim zdobycie kluczowych umiejętności w najszybciej rozwijającym się rynku wysokich technologii . Jeśli chcesz osiągnąć sukces z nami -Zapraszamy! Zainteresowani proszeni są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Uwaga : nie rozpatrujemy zgłoszeń bez listu motywacyjnego

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 831144298