2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wola
Phinance
Dodane 14 maja 2024

Asystent Sprzedaży

Wynagrodzenie

3 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

POZNAJ Phinance S.A.

Od dwóch dekad zapewniamy klientom Phinance S.A. profesjonalne doradztwo finansowe. Oferujemy ponad 970 produktów w 45 oddziałach w całej Polsce. Jako jedna z największym firm pośrednictwa finansowego w kraju, dajemy doskonałe możliwości rozwoju naszym pracownikom. Pomożemy Ci stać się jednym z najlepszych doradców finansowych w Polsce, nawet, jeśli jeszcze nie masz doświadczenia!

Zakres obowiązków

  • Wsparcie Doradcy Kredytowego w obsłudze wniosków i zapytań kredytowych klientów
  • Porządkowanie i uzupełnianie dokumentacji kredytowej
  • Prowadzenie repozytorium dokumentacji kredytowej
  • Prace związane z kopiowaniem i skanowaniem dokumentów

Poszukiwane kompetencje

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Komunikatywność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Chęć rozwoju

Oferujemy

  • Profesjonalny system szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz jasne kryteria awansu
  • Elastyczny czas pracy
  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie rozwoju zawodowego
  • Kartę Multisport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 915433169