2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 03 maja 2024

Asystent radcy prawnego do spraw windykacyjno-sądowych

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

·         sporządzanie projektów pism procesowych oraz wezwań do zapłaty;

·         mailowy i telefoniczny kontakt z klientami,  dłużnikami klientów - monitorowanie spłaty zadłużenia, ustalanie warunków i terminów spłaty;

·         realizowanie pod nadzorem pracy nad projektami merytorycznymi, a w szczególności opracowywanie danych źródłowych i prostsze prace merytoryczne;

·         kontakty mailowe i telefoniczne z sądami oraz urzędami;

·         obsługa Portalu Informacyjnego Sądów Powszechny oraz wprowadzanie danych do systemu informatycznego Krajowego Rejestru Zadłużonych;

·         pomoc w związku z wysyłaniem pism;

·         ewidencjonowanie spraw, czynności w tym wpłat dłużników w systemie informatycznym Kancelarii;

·         współpraca z innymi działami w firmie;

·         ustalanie stanu prowadzonych przez Kancelarię postępowań, organizowanie dokumentacji na potrzeby przeprowadzenia strategii procesowej;

·         porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizowanie dokumentów;

·         dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji w sprawach windykacyjnych;

·         wsparcie Kancelarii w bieżących sprawach administracyjnych.

Nasze wymagania

·         pracowitość, komunikatywność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie;

·         dokładność, uważność na szczegóły;

·         otwartość na podejmowanie wyzwań i naukę nowych zagadnień, w tym związanych z profilem działalności Kancelarii;

·         znajomość MS Office (w szczególności dobra znajomość programu Word);

·         mile widziane prawo jazdy kategorii B;

·         bardzo mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

·         rozwój merytoryczny i bardzo dobre przygotowanie do zawodu prawnika specjalizującego się w postępowaniu cywilnym;

·         pracę w przyjaznym i zgranym zespole;

·         pakiet kafeteryjny Mybenefit;

·         premie świąteczne;

·         nowoczesne biuro z tarasem;

·         spotkania integracyjne

·         kawa/herbata;

·         możliwość częściowej pracy zdalnej.

Krótki opis firmy

Zapraszamy Cię do Naszego Zespołu!

  • jesteśmy średniej wielkości wrocławską Kancelarią (ponad 20 osób),

  • specjalizujemy się w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rolno - spożywczego, co zapewnia ciekawe wyzwania oraz nietypowe zlecenia,

  • dbamy o zdrową atmosferę w pracy,

  • kładziemy nacisk na prosty styl komunikacji wewnętrznej i z Klientami,

  • mamy dobrze zorganizowany sekretariat oraz system archiwizowania dokumentów,

Co najmniej z tych powodów tworzymy komfortowe miejsca pracy, w których można się rozwijać merytorycznie, poznać wartościowych znajomych i zarabiać odpowiednie wynagrodzenie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 914633151