2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Brętowo
Dodane 16 maja 2024

Asystent Przedsiębiorcy

Lokalizacja

Gdańsk, Brętowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalna

Poszukuję osoby, która nie boi się wyzwań, potrafi podjąć samodzielnie decyzję i jest gotowa do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Twój zakres obowiązków

Twoim obowiązkiem będzie szeroko rozumiane bieżące wsparcie przedsiębiorcy w codziennej pracy polegające mi.in.: na:

·        Przygotowywaniu zestawień, raportów

·        Prowadzeniu kalendarza spotkań, rozmów telefonicznych, wideokonferencji

·        Dbaniu o porządek w dokumentach

·        Sporadycznym tworzeniu drobnych grafik na potrzeby działalności

·        Research

Moje wymagania

·        Umiejętność analitycznego a także kreatywnego myślenia

·        Samodzielność w działaniu

·        Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·        Prawo jazdy kat. B

·        Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym

·        Podstawowa znajomość obsługi programów: Excel, Power Point, mile widziana Canva

To oferuję

·        Praca zdalna

·        Umowa zlecenie

·        Warunki pracy ustalane indywidualnie

·        Przyjazna atmosfera pracy

·        Stałe wynagrodzenie

Wykształcenie nie jest dla mnie najważniejsze. Jeśli jesteś osobą gotową do działania, oczekującą od pracy czegoś więcej niż 8 godzin przy komputerze – ta praca jest dla Ciebie. Aplikuj!

Pamiętaj, że Twoje dane osobowe są chronione zgodnie z tzw. RODO, w związku z czym w CV koniecznie dodaj klauzulę o treści:

Oświadczam, że zapoznałem/łam się z informacją na temat przetwarzania moich danych osobowych w związku z ogłoszeniem, na które aplikuję i wyrażam dobrowolnie zgodę na ich przetwarzanie.

Aplikację należy przesłać na adres lukasz.domagala12[małpa]gmail.com

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brętowo
ID: 918734335