2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Podkarpackie
  5. Inżynieria - Rzeszów
Dodane 13 maja 2024

Asystent projektanta w budownictwie kubaturowym / projekty budowlane

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

Przygotowywanie projektów technicznych / budowlanych w budownictwie kubaturowym, wykonywanie inwentaryzacji budowlanych, drukowanie i powielanie dokumentacji projektowych,  .

Wymagania

  • • wykształcenie: absolwent studiów wyższych Wydziału Architektury i Budownictwa, na kierunkach Architektura lub Budownictwo,

  •  umiejętność obsługi programu AutoCad, / Archicad.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań

  • Prawo  jazdy kat B

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu lub na budowie

Proces rekrutacji

Proszę o przesłanie CV oraz portfolio na adres podany w ogłoszeniu

Do wybranych osób odezwiemy się zwrotnie celem przeprowadzeniem dalszego procesu rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 917992341