2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Nowy Sącz
Dodane 15 maja 2024

asystent projektanta instalacji sanitarnych

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

W związku z rozwojem firmy Ventiven Sp. z o.o. poszukujemy pracownika na stanowisko asystenta projektanta instalacji sanitarnych w zakresie instalacji: wentylacji, grzewczo-chłodniczej, wod-kan., gazowych, kotłowni .

Zakres obowiązków:

• uczestnictwo w sporządzaniu projektów instalacji sanitarnych,

• przygotowywanie obliczeń,

• koordynacja projektów z innymi branżami.

Nasze wymagania:

• doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta,

• wykształcenie wyższe kierunkowe

• dobra znajomość programów AutoCAD/VENTPACK,

• znajomość programów wspomagających projektowanie Audytor OZC, Instalsoft,

• samodzielność przy wykonywaniu zadań powierzonych przez projektanta.

To oferujemy:

• wsparcie ze strony doświadczonych projektantów,

• stabilne warunki zatrudnienia,

• elastyczną formę zatrudnienia,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• przyjazną atmosferę pracy,

• ciekawe projekty,

• wzrost wyzwań wraz ze wzrostem doświadczenia.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 918486340