2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Łomianki
Dodane 13 maja 2024

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych i Elektroenergetycznych

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Biuro specjalizujące się w wykonywaniu projektów w zakresie elektroenergetyki poszukuje kandydatów na stanowisko Asystent / Asystentka Projektanta Instalacji Elektrycznych i Sieci Elektroenergetycznych.

Zakres obowiązków

  • opracowanie dokumentacji w zakresie sieci elektroenergetycznych nn i SN

  • realizacja bieżących zadań projektowych

  • ścisła współpraca z projektantem

  • udział w spotkaniach z Klientami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, ewentualnie ostatni rok studiów lub studia zaoczne

  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze projektowania sieci elektroenergetycznych

  • znajomość środowiska CAD

  • znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel)

  • prawo jazdy kategorii B

  • mile widziane doświadczenie przy projektowaniu sieci elektroenergetycznych

  • uczciwość, sumienność, samodzielność

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów zapewniających rozwój zawodowy

  • możliwość udokumentowania praktyki do uprawnień budowlanych

  • opiekę doświadczonego projektanta podczas okresu wdrożeniowego

  • możliwość uzyskania premii rocznej

  • pracę w firmie wśród młodych profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • przyjazną atmosferę bez korporacyjnego podejścia

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Łomianki
ID: 917954851