2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Podlaskie
  5. Inżynieria - Zambrów
Dodane 22 kwietnia 2024

Asystent projektanta drogowego

Lokalizacja

Zambrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro projektowe z siedzibą w Zambrowie, specjalizujące się w usługach inżynierskich w przygotowaniu i realizacji projektów infrastrukturalnych w zakresie drogownictwa zatrudni asystenta projektanta branży drogowej.

Zakres obowiązków:

• opracowywaniu dokumentacji projektowych na etapie koncepcji, projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego w branży drogowej

• opracowywanie projektów stałej i czasowej organizacji ruchu

• weryfikacja dokumentacji projektowej

• koordynacja międzybranżowa projektów

• udział w spotkaniach z klientem

• przygotowywanie materiałów do uzyskania opinii, uzgodnień, decyzji

• współpraca z projektantem

Oczekiwania wobec kandydatów:

• wyższe wykształcenie kierunkowe lub student ostatnich lat studiów

• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

• znajomość oprogramowania Microstation Inroads lub AutoCad

• umiejętność organizacji pracy

• ukierunkowanie na współpracę przy rozwoju firmy

• dyspozycyjność

• prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Zambrów,

Podlaskie

Podlaskie, Zambrów
ID: 852981678