2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Górna
Dodane 08 maja 2024

Asystent Projektanta

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w prowadzeniu prac fit-out dla branży biurowej. Od ponad 10 lat stawiamy na ciągły rozwój naszego przedsiębiorstwa dzięki czemu posiadamy coraz więcej klientów z światowej czołówki korporacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko asystent projektanta.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie rysunków wielobranżowych, oraz opisów technicznych w uzgodnieniu z projektantem wiodącym

  • obsługa programów do kosztorysowania (Excel) i projektowania (AutoCad)

  • praca z kosztorysami i dokumentacją techniczną

  • uzgadnianie dokumentacji z rzeczoznawcami

  • wykonywanie dokumentacji powykonawczych dla realizowanych przez nas inwestycji

  • prowadzenie dokumentacji materiałowej dla aktualnie realizowanych inwestycji

Wymagania pracodawcy

  • wyższe wykształcenie techniczne np. architektura, budownictwo, inżynieria środowiska lub w trakcie studiów

  • biegła obsługa AutoCad w podstawowym zakresie

  • znajomość nakładek AutoCad do projektowania instalacji sanitarnych będzie dodatkowym atutem

  • znajomość przepisów obowiązujących w budownictwie

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie finansowe

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie o stabilnej sytuacji

  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość zdobycia praktyk niezbędnych dla uprawnień budowlanych