2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bytom
Dodane 29 maja 2024

Asystent obsługi biura działu technicznego

Wynagrodzenie

3 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Opracowywanie zestawień dotyczących dokumentów działu technicznego,

  • Wsparcie w zakresie bieżących zadań administracyjnych.

• ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

• wykonywanie obowiązków związanych z obiegiem dokumentów,

• obsługa urządzeń biurowych, kserowanie i kompletowanie dokumentacji,

• obsługa telefoniczna klientów, przekierowywanie rozmów,

• obsługa spotkań w siedzibie firmy.

  • Obsługa Gości odwiedzających firmę

  • Wykonywanie zadań przydzielonych w ramach wsparcia pozostałych działów firmy

WYMAGANIA

• komunikatywność, skrupulatność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie,

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word),

• umiejętność samodzielnej i efektywnej organizacji czasu pracy,

• mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.

  • Dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

• współpracę w ramach umowy o pracę,

• możliwość wykorzystania swoich umiejętności w praktyce,

• przyjazną atmosferę pracy w energicznym zespole

Dokładny adres siedziby firmy można znaleźć w zakładce kontakty na stronie: www.orbitgazbytom.pl

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 918442321