2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Małopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kraków
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Karibian Descanso
Dodane 27 maja 2024

Asystent Księgowego ze znajomością programu Insert SUBIEKT Nexo

Wynagrodzenie

4 700 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy asystentki/ta księgowej, która posługę się 2 językami polski/ukraiński (rosyjski)

Twój zakres obowiązków:

  • Wystawianie dokumentów magazynowych i sprzedażowych (m.in. zamówień, faktur, WZ) w systemie Subiekt;

  • Wsparcie działu handlowego w administracji systemem Subiekt;

  • Kontrola płatności, rozliczenia z dostawcami;

  • Tworzenie raportów, sprawozdań i zestawień w MS Excel;

  • Tworzenie kart produktowych dla klientów;

  • Kontrola faktur od klientów, weryfikowanie dokumentów księgowych;

  • Kontakt z przedstawicielami handlowymi;

  • Obsługa korespondencji pocztowej, odbieranie telefonów;

  • Prowadzenie pierwotnej/podstawowej dokumentacji firmowej.

Nasze wymagania:

  • Koniecznym warunkiem jest bardzo dobra znajomość programu SUBIEKT NEXO;

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość;

  • Skrupulatność, umiejętność liczenia, znajomość arkusza kalkulacyjnego;

  • Entuzjazm do podejmowania wyzwań - chcesz budować markę na rynku i stale się rozwijać;

  • To oferujemy:

  • Pracę ze znaną marką Karibian Descanso;

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy od pon-pt.;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 834816642