2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zielona Góra
Dodane 08 maja 2024

Zatrudnię osoby do wykonywania przedmiarów budowlanych

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Asystent kosztorysanta w firmie budowlanej (możliwość zatrudnienia ucznia/studenta budownictwa), praca w siedzibie firmy w Żarach

Oferujemy pracę w firmie budowanej o dobrze ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres obowiązków

·         Wsparcie w obliczeniach przedmiarów robót oraz wycen ofert,

·         Pomoc w kosztorysowaniu robót budowlanych,

·         analiza materiałów projektowych i przetargowych,

·         utrzymywanie kontaktów z dostawcami, podwykonawcami,

·         negocjacje cen materiałów, sprzętu, robocizny,

·         wsparcie działu handlowego i realizacji głównie w zakresie kosztorysów ofertowych, kosztorysowania robót dodatkowych/zamiennych,

·         sporządzanie i archiwizowanie dokumentów dotyczących wycen.

Wymagania

·         znajomość programów: AutoCad, MS Office,

·         umiejętność czytania rysunków technicznych,

·         dyspozycyjność, rzetelność, terminowość, zdolności analityczne,

Oferujemy

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 906174931