2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Katowice
  7. Zarządzanie sprzedażą - Giszowiec
Dodane 15 maja 2024

Asystent Kierownika Regionu

Wynagrodzenie

3 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Giszowiec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Opis

Zadania:

  • Pozyskiwanie stałych klientów dla sprzedawców terenowych • Rekrutowanie sprzedawców terenowych

  • Wdrażanie nowych sprzedawców

  • Zastępstwo sprzedawców terenowych w sytuacji awaryjnej

  • Kontrolowanie pracy sprzedawców terenowych

  • Coaching

  • Zastępstwo kierownika regionu w awaryjnych sytuacjach

    Oczekiwania:

  • Zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań

  • Komunikatywność

  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klienta (mile widziane)

  • Wysoka kultura osobista

  • Czynne prawo jazdy kat. B (własne auto)

    Oferujemy:

  • Pracę w młodym i energicznym zespole

  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie stałe plus premia za realizację zadań

  • Darmowy lunch

    Prosimy o zgłoszenia wraz z cv.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Śląskie

Śląskie, Katowice, Giszowiec
ID: 904423973