2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Bielsko-Biała
Dodane 20 maja 2024

Asystent/ka, Telemarketer/ka MojeFinanse.Pl

Wynagrodzenie

25 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Witamy serdecznie! Z tej strony MojeFinanse.pl.

Tak, zajmujemy się finansami, zarówno osobistymi jak i korporacyjnymi. To co jeszcze musicie o nas wiedzieć, to na pewno to, że jesteśmy startupem. Młodą, ambitną organizacją, która do właśnie powstającego zespołu poszukuje dynamicznej, elokwentnej osoby. Poszukujemy osoby do pracy związanej z umawianiem spotkań.

Praca od poniedziałku do piątku – godziny elastyczne z możliwością dostosowania do innych zobowiązań

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków:

·         Umawianie spotkań dla Doradców Finansowych i Podatkowych

·         Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

·         Bezpośrednia współpraca z przełożonym

Nasze wymagania:

·         Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych (doświadczenie w telemarketingu/sprzedaży/obsłudze klienta będzie dodatkowych atutem)

·         Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

·         Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby klienta,

·         Bardzo dobra dykcja

·         Dążenie do rozwoju osobistego

·         Determinacja w osiąganiu celów

·         Umiejętność obsługi komputera i znajomość środowisko Office

·         Mile widziane osoby studiujące

Oferujemy:

·         Praca w tworzącej się właśnie organizacji

·         Indywidualne szkolenia z zakresu komunikacji/negocjacji oraz stałą opiekę przełożonego

·         Elastyczne godziny pracy

·         Praca w nowoczesnym biurze w centrum Bielska Białej

·         Możliwość pracy zdalnej w późniejszym okresie

·         Wynagrodzenie bazowe plus atrakcyjna premia powiązana z wynikami

·         Miłą, koleżeńską i nieformalną atmosferę

·         Jasne i stabilne warunki współpracy

·         Praca od zaraz

Doświadczenie zawodowe nie jest dla nas najważniejsze. Stawiamy na ludzi, ich predyspozycje i co najważniejsze na osoby z pozytywnym nastawieniem do pracy, do ludzi i do życia.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MojeFinanse.pl sp. z o.o. z siedzibą w: Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 881480554