2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Kujawsko-pomorskie
  6. Marketing - Nakło nad Notecią
Dodane 20 maja 2024

Asystent/ka działu marketingu

Lokalizacja

Nakło nad Notecią

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem innowacyjnych agregatów do uprawy pasowej MZURI PRO-TIL. Dostarczamy rolnikom najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki opatentowanej technologii MZURI PRO-TIL jesteśmy wiodącym producentem maszyn do uprawy pasowej na świecie.

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy ludzi pełnych energii, ambitnych i gotowych do działania, którzy nie boją się wyzwań.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/asystentka działu marketingu

Zakres obowiązków:

·      wsparcie administracyjne działu marketingu i pomoc w bieżących projektach

·      umiejętność skutecznego wyszukiwania informacji w Internecie

·      prace biurowe i administracyjne

·      budowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych

·      przygotowywanie i dystrybuowanie treści publikowanych w sieci

·      budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami

·      koordynacja działań marketingowych u dystrybutorów marki

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • samodzielność, staranność, dobra organizacja pracy

  • znajomość narzędzi MS Office i obsługi komputera

  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

•      prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków jego rodziny

•      stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

•      bardzo dobre warunki pracy (praca w pełnym wymiarze godzin, atrakcyjny system wynagrodzeń)

•      szkolenia i kursy w kraju i za granicą

•      pracę w młodym i dynamicznym zespole

Miejsce pracy: Śmielin (powiat nakielski)

Lokalizacja

Nakło nad Notecią,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Nakło nad Notecią
ID: 699869069