2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Dodane 20 maja 2024

Asystent/ka ds. weryfikacji klientów w Spedycji Międzynarodowej

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma spedycyjna Royal Impero Sp. z o.o. obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. weryfikacji klientów w  Spedycji Międzynarodowej

Miejsce pracy: Warszawa, przy Rondzie ONZ

Zakres obowiązków:

-weryfikacja polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych

-wyszukiwanie niezbędnych informacji w Internecie oraz w dedykowanych bazach danych

-wprowadzenie danych do systemu

-kontrola poprawności i kompletności wprowadzanych danych

-prowadzenie rejestrów

-obsługa poczty elektronicznej

Wymagania:

-dokładność, skrupulatność, spostrzegawczość

-umiejętność analizy dokumentów

-punktualność i odpowiedzialność

-zaangażowanie i chęć nauki

-umiejętność obsługi urządzeń biurowych i znajomość programów MS Office

-znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- pełne przeszkolenie

- miłą i rodzinną atmosferę

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- dostęp do prywatnej opieki medycznej

- kartę Multisport

Prosimy o umieszczenie w cv klauzuli o treści:

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 908001271