2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Myślęcinek
Dodane 17 maja 2024

Asystent/ka ds. sprzedaży samochodów / Osielsko

Lokalizacja

Myślęcinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Yama sp. z o.o. Autoryzowany Dealer marek Nissan, Suzuki, Renault i Dacia poszukuje osoby na stanowisko Asystenta/ki ds. sprzedaży samochodów.

Miejsce pracy: Osielsko

OPIS STANOWISKA

  • Przyjmowanie i ewidencjonowanie dostaw pojazdów

  • Procesowanie szkód transportowych

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu DMS

  • Logistyka i rozmieszczenie pojazdów na placu

  • Dbanie o czystość pojazdów na ekspozycji i placu

  • Logistyka i rozmieszczenie pojazdów w salonie

  • Ewidencja przebiegu pojazdów

  • Wspieranie procesów sprzedażowych w firmie

  • Terminowe procesowanie dokumentów

OCZEKUJEMY

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Doświadczenie w sprzedaży lub/i obsłudze klienta

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, konsekwentność w działaniu

  • Sprawna obsługa programu MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz rozwijania i spełniania ambicji zawodowych

Zgłoszenia wraz z CV prosimy wysyłać za pośrednictwem portalu OLX.

Lokalizacja

Myślęcinek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Myślęcinek
ID: 918926694