2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Poznań
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Górczyn
Dodane 21 maja 2024

Asystent/-ka ds. finansowych

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ASYSTENT DS. FINANSOWYCH

Wymiar pracy: Pełny etat

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe (po szkole ekonomicznej, w trakcie studiów zaocznych, zaraz po studiach finansowych)

- znajomość zagadnień związanych z księgowością - praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

- rzetelność, dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

- zdolność analitycznego myślenia - wysoki poziom kultury osobistej

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole - umiejętność pracy pod presją czasu/ stresu - otwarta postawa i nastawienie na współpracę

Zakres obowiązków:

- prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy (elektroniczny system obiegu dokumentów)

- wprowadzanie faktur zakupowych do programu i dbanie o ich prawidłowy obieg

- weryfikowanie prawidłowości dokumentacji pod względem formalnym

- prowadzenie korespondencji z kontrahentami

- pozyskiwanie brakujących dokumentów, np. duplikatów, załączników do faktur

- wystawianie faktur sprzedażowych

- bieżące wsparcie w realizacji zadań

Co oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia

- elastyczna forma współpracy: umowa o pracę/ umowa zlecenie/ B2B

- wsparcie ze strony działu finansowego

- praca w komfortowym biurze na poznańskim Górczynie

- codzienna współpraca z ciekawymi ludźmi

- współfinansowanie pakietu Multisport oraz Luxmed po 3-miesięcznym okresie próbnym

DEMIURG to...

Jesteśmy ambitnym zespołem specjalistów, połączonych pasją tworzenia, nie bojącym się wyzwań i ze światowymi aspiracjami. Wierzymy, że kluczem do efektywnej realizacji każdej inwestycji jest zaufanie, dialog i wspólne szukanie  optymalnych technicznie i cenowo rozwiązań. Wspieramy inwestorów pragnących przekształcić swoje marzenia i plany w rzeczywistość, zapewniając pełną obsługę całego procesu inwestycyjnego od wczesnej fazy koncepcyjnej po oddanie obiektu do użytku. Robimy to uczciwie, rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem, dbając o dobrą atmosferę i konstruktywną współpracę, bo wierzymy w pomysły naszych klientów i cieszymy z ich sukcesów.

www.demiurg.com.pl

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 919816269