2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystent/ka działu logistyki w firmie produkcyjnej

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ME ELiX sp. z o.o. sp.k. jest uznanym producentem odświeżaczy powietrza z ponad 20-sto letnią tradycją. W związku z dalszym stabilnym rozwojem sprzedaży, poszukujemy osoby mogącej wesprzeć nasz zespół.

Twój zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur sprzedaży, faktur korygujących oraz proform w systemie SAP zgodnie z obowiązującymi umowami z klientami

  • opisywanie faktur kosztowych

  • wprowadzanie do systemu dokumentów dostaw

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • ścisła współpraca z działem handlowym i księgowym

Wymagania :

  • dobra znajomość MS Office, SAP

  • dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność i chęć do pracy w zespole

  • proaktywna postawa, gotowość do szukania pozytywnych rozwiązań potencjalnych problemów

    Znajomość języka angielskiego (B1) będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy :

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • możliwość rozwoju zawodowego.

    Miejsce pracy: Wrocław, ul. Skarżyńskiego 26 (okolice lotniska)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 846408091