2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Warszawa
  7. Logistyka - Mokotów
Dodane 29 maja 2024

Asystent/ka Customer Service

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

New Wave International Cargo to amerykańska firma z branży TSL, działająca na terenie USA i Polski, specjalizująca się w spedycji morskiej, drogowej i lotniczej.

W związku z intensywnym rozwojem naszych zespołów, obecnie do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie zespołu Customer Service

  • Utrzymywanie silnych i trwałych relacji z kluczowymi klientami

  • Identyfikacja nowych możliwości sprzedażowych u obecnych klientów

  • Efektywne wykorzystanie narzędzi sprzedażowych: oferty, prezentacje, kalkulacje

  • Realizacja wyznaczonych celów oraz planów sprzedażowych zgodnie ze strategią firmy

  • Analiza rynku i potrzeb klienta

  • Budowanie rozpoznawalności marki i kreowanie wizerunku firmy na rynku

  • Codzienna współpraca z zespołem spedycyjnym i działami wspierającymi.

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność budowania relacji z klientami

  • Wysoka kultura osobista

  • Samodzielność w realizacji zadań i chęć rozwoju w obszarze obsługi klienta

  • Ofertę kierujemy także do studentów zainteresowanych rozwojem w branży TSL i obsłudze klienta.

Oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy stacji Metro Wilanowska

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych benefitów (m.in. multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna)

  • System poleceń pracowniczych z bonusami finansowymi

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Rozwój i możliwość awansu w strukturach firmy

  • Świeże owoce i najlepszą kawę w zgranym zespole

  • Wspólne imprezy integracyjne, brak dress code i korporacyjnych absurdów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918418088