2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świdnica
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent/ka biura 1/2 etatu - ŚWIDNICA

Lokalizacja

Świdnica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z otwarciem nowego biura w Świdnicy, firma Ontario Energy, zajmująca się kompleksowo wykonawstwem pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych oraz termomodernizacji budynków, poszukuje pracownika na stanowisko: asystent/ka biura

Praca: stacjonarna, w biurze

Wymiar pracy: pół etatu, z możliwością przejścia na cały etat

Główne obowiązki:

·       Zapewnienie właściwego i terminowego obiegu dokumentów;

·       Wsparcie biura w codziennych działaniach administracyjnych;

·       Pomoc w uzyskaniu dofinansowań dla Klientów;

·       Udział w procesie rekrutacji Przedstawicieli Handlowych;

·       Utrzymywanie kontaktu mailowego/telefonicznego z Klientami;

Wymagania:

·       Dobra organizacja pracy własnej;

·       Samodzielność w podejmowaniu decyzji;

·       Znajomość pakietu MS Office;

·       Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów;

·       Dokładność, odpowiedzialność i sumienność;

Oferujemy:

·       Możliwość rozwoju;

·       Darmowe szkolenia;

·       Wynagrodzenie rosnące wraz z rozwojem kompetencji;

·       Miłą, niekorporacyjną atmosferę pracy;

·       Niezbędne narzędzia do pracy;

Prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem strony OLX

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 915202896